+90 (0532) 324-1427 info@adiyamanambar.com adıyaman ambar
Hakkımızda
anasayfa / KURUMSAL / Hakkımızda

            İstanbul ve diğer iller arasında taşımacılık hizmeti veren firmamız ile yükünüz her ne olursa olsun, ne kadar olursa olsun, gideceği şehre kadar uzman ekiplerimiz, sağlam araçlarımız ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde en uygun fiyata kapıya teslim yapılır.

 

 Adıyaman Nakliyat Ambarı

            Adıyaman ambarı ile ister İstanbul arasında, isterseniz diğer iller arasında tercihinize göre Adıyaman parsiyel ya da Adıyaman komple kamyon yük taşıma işlemi yapılabilmektedir. Ürünlerinizin hacimleri ne olursa olsun güçlü taşıma ekibimiz, dayanıklı taşıtlarımız ile kalite standartlarına uygun olarak çalışan firmamız size en uygun fiyat teklifini verecektir.

 

 Hizmetlerimiz

            Adıyaman ve İstanbul arasında sürekli seferler düzenleyen Adıyaman ambar taşımacılık hizmeti ile günlük ve karşılıklı olarak yapmış olduğu taşımacılık ile taşıtmak istediğiniz malın boyutu, ağırlığı ve şekli ne olursa olsun hiçbir zarar vermeden hızlı ve uygun fiyata taşımayı garantiler.

 

Hızlı çalışma prensibimiz

            İstanbul içerisinde nerde olursanız olun firmamıza bir telefon ile hemen ulaşarak Adıyaman ambarı taşımacılık talebinizi iletebilirsiniz. Piyasada en hızlı çalışan Adıyaman Nakliyat Ambarı firması olmanın verdiği gururla bulunduğunuz bölgeye en yakın olan ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede adresinize yönlendirilecek ürünlerinizin alınması sağlanır.

            Yüklenen ürünleriniz Adıyaman ambarı tarafına yola çıkmak üzerine öncelikle İstanbul depo aktarma merkezine getirilir. Bu noktadan sonra Adıyaman kargo, Adıyaman ambar olmak üzere yola çıkması için ürünleriniz tekrar araçlara yüklenir. İstanbul üzerinden yola çıktıktan sonra teslimat süresi yaklaşık olarak iki gün sürmektedir.

 

Sizler için sunduğumuz çözüm önerileri

            Sadece iller arası değil ilçeler arası da taşımacılık yapan firmamız, isteğiniz doğrultusunda ürünlerinizi birçok ilimizde bulunan ilçe acentalarımıza uğrayarak bırakma ve dağıtma sağlayabilir. Bulunduğunuz ilçe neresi olursa olsun en kısa sürede hızlıca ekip arkadaşlarımız adresinize yönlendirilir. Yükünüzün miktarına ve sizin ödemeyi düşündüğünüz ücrete bağlı olarak orta noktada anlaşılarak uygun bir fiyat çıkarılır.

            Firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir ve sizleri mutlu etmek bizim en büyük dileğimizdir. Kar elde etme gayesi bizim için sonradan gelir. Bütün yükleriniz alınan noktadan aktarma merkezine ve sonrasında varış noktasına kadar deneyimli kadromuz, uzmanlık anlayışımız, hızlı taşımacılığımız ile garantili ve sigortalı olarak taşınmaktadır.